Praktiskais seminārs pilsētas iestāžu pedagogiem

Šī gada 12.aprīlī mūsu iestādes komanda organizēja praktisko semināru pilsētas iestāžu pirmsskolas izglītības pedagogiem “Mūsdienu metodes un paņēmieni sporta programmas īstenošanā”.

Iestādes pedagogi stāstīja klātesošajiem par Ungārijas metodes ieintegrēšanu sporta programmā, balstoties uz vienotas skolas principiem. Tika piedāvāti fragmenti no ikdienas rotaļnodarbībām ar praktiskiem piemēriem, kā tiek apvienots dažādu mācību jomu saturs ar mūzikas un sporta komponentiem. Pēc bērnu priekšnesumiem, viesi varēja radoši izmēģināt muzikālos paklājiņus, izdomājot muzikālo frāzi un kustības tai.

Semināra dalībnieki tika iepazīstināti ar jauninājumiem sporta programmā 2023./2024.mācību gadā. Sporta skolotāju vadībā bērni var nodarboties ar jauniem sporta veidiem mūsu programmā – galda tenisu un breikošanu. Bērni demonstrēja viesiem savas prasmes dejot breiku, pieaugušie arī tika uzaicināti iemācīties dažas breika  deju kustības.

Semināra dalībniekus gaidīja vēl viens praktiskais  uzdevums – palēkāt ar neiro lecamauklu.  No pirmā skatiena izskatās ļoti vienkārši, tomēr jāpieliek pūles, lai izdotos palēkāt, jo sākumā vajag izprast kustību algoritmu, iedarbinot smadzeņu centrus.

Noslēgumā, iestādes pedagogi pastāstīja par notikušajiem sporta pasākumiem pēdējo 2 gadu laikā, par iestādē īstenotajiem eTwinning projektiem.

Informāciju sagatavoja:

vadītājas vietniece J.Gorina