Jaunumi

Katru gadu mūsu iestādē tiek rīkota radošo darbu  izstāde „Rudens brīnums” no rudens veltēm. Apmeklētāji apstājas un priecājas par izstādi, paužot patiesu apbrīnu par oriģinālajiem darbiem. Mūsu acis priecē dažādi pasaku varoņi, visneparastākie tēli no burkāniem, kabačiem, kāpostiem un visām pārējām rudens veltēm. Mēs pateicamies vecākiem un bērniem par aktīvu piedalīšanos, kreativitāti un izdomas iespēju, izveidojot … Lasīt vairāk

18.septembrī mūsu iestādes darbinieki devās izglītojošā ekskursijā uz “Robotu pilsētu”, kur varēja aplūkot jaunākos robotus no visas pasaules. Robotu pilsēta ir 19 jaunākie roboti no ASV, Japānas, Dienvidkorejas, Lielbritānijas un Krievijas, kā arī Teslas šovs, 8 virtuālās un papildinātās realitātes zonas, robotu teātris, priekšmetu pārvietošanas aparāts ar domu spēku un citas nākotnes tehnoloģijas.

 Cienījamie  vecāki! Mēs  esam  ļoti  priecīgi, ka  Jūsu  bērns(i) apmeklē Daugavpils Ruģeļu PII.  Ir  sācies  2020./2021.mācību  gads. Tā  norise  ir  līdzīga  kā  iepriekšējie  mācību  gadi, tomēr  sakarā  ar  to, ka  valstī  joprojām  turpinās  Covid -19  infekcijas  izplatības  ierobežojumi, arī  mūsu  izglītības iestādē    tiek  noteiktas  būtiskas  atšķirības  no  ierastā  dzīves  ritma.