Jaunumi

Šogad Daugavpils Ruģeļu pirmsskolas izglītības iestāde svin 25 gadu jubileju. Jubileja ir vieni no skaistākajiem svētkiem. Šajos svētkos ir iespēja pateikt sirsnīgus pateicības vārdus iestādes kolektīvam, vadītājai, bērniem un vecākiem, visiem, kas saistīts ar mūsu iestādi, kas vispusīgi atbalsta to.

Katru gadu mūsu iestādē tiek rīkota radošo darbu  izstāde „Rudens brīnums” no rudens veltēm. Apmeklētāji apstājas un priecājas par izstādi, paužot patiesu apbrīnu par oriģinālajiem darbiem. Mūsu acis priecē dažādi pasaku varoņi, visneparastākie tēli no burkāniem, kabačiem, kāpostiem un visām pārējām rudens veltēm. Mēs pateicamies vecākiem un bērniem par aktīvu piedalīšanos, kreativitāti un izdomas iespēju, izveidojot … Lasīt vairāk

18.septembrī mūsu iestādes darbinieki devās izglītojošā ekskursijā uz “Robotu pilsētu”, kur varēja aplūkot jaunākos robotus no visas pasaules. Robotu pilsēta ir 19 jaunākie roboti no ASV, Japānas, Dienvidkorejas, Lielbritānijas un Krievijas, kā arī Teslas šovs, 8 virtuālās un papildinātās realitātes zonas, robotu teātris, priekšmetu pārvietošanas aparāts ar domu spēku un citas nākotnes tehnoloģijas.